• Arrow | 2.season | Synopsis

27. října 2013 v 19:59 | Posted by: Flowerska |  A: Synopsis
2x01 - CITY OF HEROES:
Diggle (David Ramsey) a Felicity (Emily Bett Rickards) cestují na Lian Yu, aby našli Olivera (Stephen Amell), který po Undertaking opustil Starling City. Poté, co ho přesvědčí, aby se vrátil domů, Oliver zjišťuje, že jsou věci v ještě horším stavu, než si myslel - Isabel Rochev (Summer Glau) se připravuje na převzetí Queen Consolidated, Thea (Willa Holland) odmítá navštívit Moiru (Susanna Thompson) ve vězení, Roy (Colton Haynes) se snaží zaplnit prázdné místo, které po strážci zbylo a Laurel (Katie Cassidy) pracuje v kanceláři státního návladního na dopadení strážce. Mezitím, ve flashbacích, se Slade (Manu Bennett), Shado (Celina Jade) a Oliver ocitnou v zoufalé situaci.

2x02 - IDENTITY:
Oliver (Stephen Amell) zjistí, že lék, který byl poslán do Glades Memorial byl odcizen zloději. Roy (Colton Haynes) se snaží zloděje zastavit, ale nedaří se mu a je zatčen strážníkem Lancem (Paul Blackthorne). Oliver se dostane do ostrého souboje s Chinou White (hostující hvězda Kelly Hu) a jejím novým partnerem, Benem Turnerem aka Bronze Tigerem (hostující hvězda Michael Jai White). Mezitím, Laurel (Katie Cassidy) dává dohromady plán na chycení Arrowa a Thea (Willa Holland) dává Royovi ultimátum.


2x03 - BROKEN DOLLS:
Kriminálníku Bartonu Mathisovi (hostující hvězda Michael Eklund), kterého Lance (Paul Blackthorne) před lety zavřel do vězení, se během zemětřesení podařilo utéct a znovu začal vraždit a mučit ženy. Felicity (Emily Bett Rickards) se nabízí jako návnada, aby ho Arrow (Stephen Amell), Diggle (David Ramsey) a Lance mohli chytit, avšak jejich plán selže. Rozzuřený Mathis unese Laurel (Katie Cassidy) a rozhodne se ji zavraždit před očima Lance. Mezitím, Thea (Willa Holland) a Oliver jsou šokováni, protože okresní prokurátor Adam Donner (hostující hvězda Dylan Bruce) usiluje o trest smrti pro Moiru (Susanna Thompson). Oliver žádá Roye (Colton Haynes), aby mu pomohl najít Canary (Caity Lotz.)

2x04 - CRUCIBLE:
Oliver (Stephen Amell) zjistí, že muž, který si říká "Starosta" (hostující hvězda Cle Bennett) přiváží do Glades nelegálně držené zbraně, takže financuje akci "Cash for Guns," aby tak pomohl vyčistit město. Bohužel, "Starosta" spolu se svým gangem vtrhne na akci a vážně zraní Sin (hostující hvězda Bex Taylor-Klaus). Canary (Caity Lotz) je vzteky bez sebe když zjistí, že je její přítelkyně v nemocnici a chce se pomstít. Mezitím, Felicity (Emily Bett Rickards) překvapí Olivera informacemi o Canary, Donner (hostující hvězda Dylan Bruce) pozve Laurel (Katie Cassidy) na večeři a Diggle (David Ramsey) se setká se starým přítelem.

2x05 - LEAGUE OF ASSASSINS:
Zatímco Oliver (Stephen Amell) ošetřuje zraněnou Canary (Caity Lotz), snaží se ji přimět mluvit o tom, odkud přišla. Nicméně poté, co jsou Oliver a Canary v sídle Queenů napadeni trénovanými zabijáky z Ligy Asasínů, Canary přiznává jak je s touto nechvalně známou skupinou spojena. Mezitím, Moira (Susanna Thompson) čelí obvinění z mnohonásobné vraždy a také napomáhání při zničení Glades. Asistent státního návladního (hostující hvězda Dylan Bruce) jí nabízí možnost volby - okamžitě přiznat svou vinu a vyhnout se trestu smrti nebo zariskovat a jít před soud. Thea (Willa Holland) prosí svou matku, aby bojovala za svůj život, ale Moira se zdá být ohledně přijetí nabídky rozhodnutá. Mezitím, Oliver je naštvaný na Laurel (Katie Cassidy), která začala pracovat na případu jeho matky.

2x06 - KEEP YOUR ENEMIES CLOSER:
Amanda Wallerová (hostující hvězda Cynthia Addai-Robinson) posílá agenty ARGUSu, aby unesli Diggla (David Ramsey). Wallerová informuje Diggla o tom, že Lyla (Audrey Marie Anderson) zmizela poté, co sledovala stopu, jež ji měla dovézt k Deadshotovi (hostující hvězda Michael Rowe). Když Diggle řekne týmu, že má namířeno do Ruska zachránit Lylu, Oliver (Stephen Amell) a Felicity (Emily Bett Rickard) se rozhodnou k němu přidat, ale věci se zkomplikují, když se objeví Isabel (hostující hvězda Summer Glau) a trvá na tom, že se připojí k Oliverově "pracovnímu výletu." Mezitím, Moiřina (Susanna Thompson) právnička Jean (hostující hvězda Teryl Rothery) sdělí Thee (Willa Holland), že její randění s Royem (Colton Haynes), známým kriminálníkem, neprospívá případu její matky.

source: arrow-web.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
HOMEPAGE | ARCHIV | Host: blog.cz | | Layout version: #5 | With Teen Wolf | By Flowerska | © online-tvshows.blog.cz | 2014 - ???