• The Originals | 1.season | Synopsis

26. října 2013 v 15:29 | Posted by: Flowerska |  TO: Synopsis
1x01 - ALWAYS AND FOREVER:
KLAUS MIKAELSON, PŮVODNÍ UPÍRO/VLKODLAČÍ HYBRID SE VRACÍ DO NEW ORLEANS VE SPIN-OFFU TVD - Klaus Mikaelson (Joseph Morgan), původní upíro/vlkodlačí hybrdi se vrátil do kotle nadpřirozena, kterým je French Quarter v New Orleans - město, které tato rodina pomohla před 300 lety založit. Rozhodnut pomoc svému bratrovi, Elijah (Daniel Gillies) nechává svou sestru Rebeku (Claire Holt) v Mystic Falls a následuje Klause. Elijah se poučí o tom, že krásná a rebelská vlkodlačice Hayley (Phoebe Tonkin) - Klausův jednorázový flám - spadla do rukou mocné čarodějnice jménem Sophie Deveraux (Daniella Pineda). Když Sophie prozradí pár život-měnících novinek, Elijah si uvědomí, že Původní rodině mohla být dána druhá šance na lidskost a vykoupení. Nicméně, Klaus je však ale více zaujat nedávným, neočekávaným setkáním s jeho bývalým chráněncem Marcelem (Charles Michael Davis), charismatický ale ďábelský upír, který má momentálně úplnou kontrolu nad nadpřirozenými obyvateli New Orleans. Klaus slibuje, že dostane vše co bylo kdysi jeho - moc, město a jeho rodinu.


1x02 - HOUSE OF THE RISING SON:
FLASHBACK DO 19. STOLETÍ - Když Rebekah (Claire Holt) dorazí na Elijahovo (Daniel Gillies) naléhání do New Orleans, setká se s Hayley (Phoebe Tonkin), která ji sdělí pár neočekávaných zpráv. Přesvědčena, že její bratr něco chystá, Rebekah hledá pomoc od neochotné Sophie (Daniella Pineda). Když už Hayley neví co dělat, vezme věci do svých rukou ale ty rychle naberou nebezpečný obrat. Rozhodnutý odhalit Marcelovu (Charles Michael Davis) tajnou zbraň, Klaus zůstává o krok napřed a provádí svůj plán. Mezitím, po setkání s Marcelem, Rebekah si připomíná všechen ten vztek a zklamání, které ji v průběhu let Klaus způsobil. Nakonec, si Marcel zajistí Davininu (Danielle Campbell) pomoc pro jeho vlastní nebezpečný plán.

1x03 - TANGLED UP IN BLUE:
ZRADA NA MAŠKARNÍM PLESE - Po objevení zajímavých novinek o někom v Marcelově (Charles Michael Davis) 'vnitřím kruhu', Klaus (Joseph Morgan) a Rebekah (Claire Holt) se sejdou, i přes Elijahovy (Daniel Gillies) obavy, aby se pokusili narušit Marcelovu říši zevnitř. Získají pomoc od Sophie (Daniella Pineda), která se zdráhá zapojit, kvůli strachu před hněvem Marcelovy tajné zbraně, Daviny (Danielle Campbell). Rebekah záludně pozve nevšímavou Cami (Leah Pipes) na obrovskou upíří párty, uspořádanou Marcelem, aby usměrnila jeho hněv. Jinde, Hayley (Phoebe Tonkin) se od čarodějky Sabine (hostující hvězda Shannon Kane) dozvídá, že nadpřirozené bytosti v New Orleans reagují na potenciální existenci hybridního dítěte.

1x04 - GIRL IN NEW ORLEANS:
ŽENA NA MISI - S každoročním hudebním festivalem Dauphine Street, Davina (Danielle Campbell), chtějící jít v noci ven, přesvědčí Marcela (Charles Michael Davis) aby se zůčastnila. Marcel souhlasí ale požádá Cami (Leah Pipes), aby ji nespouštěla z očí. Agnes (hostující hvězda Karen Kaia Livers) přesvědčí Hayley (Phoebe Tonkin), aby šla navštívit tajemného doktora v zátoce, kde učiní šokující objevení. Mezitím, Klaus (Joseph Morgan) dostane zvláštní zájem v Cami, která prozradí pár alarmujících informací o její minulosti, a rozhodnutá Rebekah (Claire Holt) je na misi kvůli divnému setkání zahrnující Elijaha (Daniel Gillies).

1x05 - SINNERS AND SAINTS:
MINULOST JE ODHALENA A TAJEMSTVÍ ODKRYTA - Naštvaný kvůli nedávným událostem, které se týkají bezpečnosti jeho nenarozeného dítěte, Klaus (Joseph Morgan) vyžaduje od Sophie (Daniella Pineda) odpovědi, věřící, že s tím má něco společného. Sophie odhalí Klausovi a Rebece (Claire Holt) znepokojující tajemství z její minulosti. Mezitím, Marcel (Charles Michael Davis) žádá Klause o doprovod do zátoky, po objevení strašlivých pozůstatků, zatímco Rebekah, Sophie a Hayley (Phoebe Tonkin) vyráží na jejich vlastní misi. Davina (Danielle Campbell) se svěří nečekanému spojenci a odhalí šokující informace o čarodějkách, které později vedou k znepokojujícímu odhalení.

1x06 - FRUIT OF THE POISONED TREE:
PROBLÉMY S DŮVĚROU - Když Klaus (Joseph Morgan) objeví, že je Hayleyin (Phoebe Tonkin) život ohrožen, zajde do extrémů, aby ochránil ji i jejich nenarozené dítě. Cami (Leah Pipes), která zažívá těžké časy kvůli tragické události z její minulosti, obrátí se na otce Kierana (hvězdný host Todd Stashwick), pro vedení. S pocitem, že nemůžu věřit nikomu, Marcel (Charles Michael Davis) navštíví starého přítele, aby našel nějakou radu, mezitím co Davina (Danielle Campbell) se učí kontrolovat její magii. Nakonec, Klaus přináší nějaké překvapivé novinky otci Kieranovi.

1x07 - BLOODLETTING:
VÝSTŘEL Z MINULOSTI - Když někdo z Hayleyiny (Phoebe Tonkin) minulosti učiní šokující odhalení, zvýší se jí její starost o sebe a dítě. Uprostřed rostoucího naptětí mezi nimi, Klaus (Joseph Morgan) a Elijah (Daniel Gillies) se obrátí na Sabine (hostující hvězda Shannon Kane) o pomoc při vyhledání Hayley, která se pohřešuje. Po výletu dolů do zátoky, Klaus zažije překvapivé a nebezpečné setkání s nečekaným návštěvníkem. Mezitím, Davina (Danielle Campbell) se spojí s překvapivou osobou a Marcel (Charles Michael Davis) nabídne Rebece (Claire Holt) lákavou nabídku, která ji zanechá rozpolcenou.

source: in-mysticfalls.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 © Tessie | daily-creation ~ candiceaccola-source © Tessie | daily-creation ~ candiceaccola-source | E-mail | Web | 26. října 2013 v 15:31 | Reagovat

Aaa...miluju ten seriál :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
HOMEPAGE | ARCHIV | Host: blog.cz | | Layout version: #5 | With Teen Wolf | By Flowerska | © online-tvshows.blog.cz | 2014 - ???