• The Tomorrow People | 1.season | Synopsis

25. října 2013 v 20:23 | Posted by: |  TTP: Synopsis
1x01 - PILOT:
Poté co Stephen Jameson začne slyšet hlasy a probouzet se na neznámých místech, začne zpochybňovat své duševní zdraví. V zoufalství se rozhodne poslechnout jeden z hlasů ve své hlavě, ten ho dovede k prvnímu setkání s The Tomorrow People - s Johnem, Carou a Russellem. The Tomorrow People, skupina geneticky vyspělejších lidí, kteří ovládají telekinezi, teleportaci a telepatii. Zde se Stephen dozvídá, že jsou loveni polovojenskou skupinu vědců, kteří si říkají Ultra. Skupina Ultra je vedena Dr. Jedikiahem Pricem. Stephen také odhaluje pravdu o záhadném otcově zmizení.


1x02 - IN TOO DEEP:
Poté, co se Ultra pokusí proskenovat Stephenův mozek, se Stephen obrátí právě na "Lidi zítřka" s žádostí o pomoc, je ale odmítnut Johnem. Cara se však rozhodne jednat proti Johnovu rozhodnutí a Stephenovi pomoct. Ultra najde dalšího člověka se superschopnostmi, který se je snaží zneužít k zločinům. Stephen tohoto člověka také najde, je ale překvapen když vidí zásahový tým Ultry. Stephen neví co má dělat, a tak volá o pomoc Johna, Caru a Russella, čímž je vystavuje riziku odhalení. John se snaží Stephena přesvědčit, aby Ultru špehoval a zachránil tak další lidi jako oni.

1x03 - GIRL, INTERRUPTED:
Astrid přemluví Stephena, aby s ní šel na párty. Zde Stephen zjištuje, že jeden z jeho spolužáků má problémy proto volá o pomoc Johna a Caru, ti ale odmítnou přijít s tím, že lidem nepomáhají. Stephen se snaží Caru tajně presvědčit aby mu pomohla. Steohen dostavá od Johna práci, má hacknout počítač ULTRY, aby mohli rychleji hledat nové členy The Tomorrow People.
source: daily-serial.blog.cz

1x04 - KILL OR BE KILLED:
Když se jeden z nejžádanějších Ultra, Killian McCrane, vrátí potom, co se skrýval, Stephen požádá Johna, aby mu ho pomohl najít. John neochotně souhlasí, že mu pomůže, ale rozmyslí si to, když zjistí, že Killian není Jedikiah a tak ho přestane považovat za hrozbu. Stephen chce pomoct, ale Cara mu poví o historii Johna a Killiana, který stále nezapoměl, co se mezi ním a Johnem stalo. Mezitím, Stephenova máma se dostane do trapné situace.

1x05 - ALL TOMORROW'S PARTIES:
Poté, co si Stephen dává pauzu od Ultra a věnuje se tréninku, Jedikiah - tajemný šéf - se chce se Stephenem setkat. Stephenovo znepokojení roste, když se od Jedikiah dozví, že ho nedokáže ochránit a tak se obrátí na Johna, který se o to zajímá pouze ze svých sobeckých důvodů. Někde jinde, Lidé zítřka se zoufale pokoušejí dostat na palubní párty jako normální lidé, ale John a Cara se neshodnou na nebezpečném plánu. Mezitím, Stephen si s Astrid naplánují, že spolu půjdou do Homecoming

1x06 - SORRY FOR YOUR LOSS:
Rodinná pouta - Když Stephen a Russell vydají se na noční zábavu, ale narazit na potenciální nové break-out. Stephen a Russell podat zprávu Johnovi a Caře o nové osobě, ale chtějí držet nerozhodné stanovisko od Ultra. Je smutné, že Russell se dozví, že jeho otec zemřel a on se zmítá v tom, zda by měl jít domů. Johnovi dobrovolníci doprovází Russella, kteří pomohou udržet ho od průšvihu. Mezitím Jedikiah má šokující tajemství, která by mohla zničit jeho kariéru. Madeleine Mantock také hraje.
source: online-cast.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
HOMEPAGE | ARCHIV | Host: blog.cz | | Layout version: #5 | With Teen Wolf | By Flowerska | © online-tvshows.blog.cz | 2014 - ???